Ilaç anti-parazit

Blej BacteOFF në Tiranë

Spërkateni BacteOFF
Lek 4990Lek 9980
4.126

Për të porositur BacteOFF

Ulje -50%

Për të blerë BacteOFF në Tiranë

Për një blerje të mundshme të sprejit anti-parazit BacteOFF spray në Shqipëri, porositeni në faqen zyrtare në internet me çmimin më të mirë - Lek 4990.

Në aplikacion, duhet të plotësoni emrin dhe numrin tuaj të telefonit në formularin e porosisë - brenda pak minutash dhe menaxheri i kompanisë do t'ju telefonojë brenda 1 ore për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve dhe për të rregulluar dorëzimin në adresën që ju specifikoni dhe diskutoni detajet e porosisë.

Dorëzimi brenda Shqipërisë kryhet brenda pak ditësh. Me kërkesë të klientit, dërgimi me para në dorë është i mundur (pas marrjes së parcelës, do të duhet të paguani korrierit ose me postë)

Vetëm sot ka zbritje për të gjitha produktet -50%.

Si te blejme në Tiranë BacteOFF

Spray BacteOFF është një produkt unik i bazuar në ekstrakte bimore që shkatërron 100% të të gjithë parazitëve në trup. Stimulon proceset e formimit të urinës, sekretimit të tëmthit dhe tretjes, gjë që ju lejon të pastroni jo vetëm zorrët, por edhe organet e tjera të traktit tretës.

Plotësoni formularin nëse dëshironi të porosisni një ilaç kundër parazitëve në Shqipëri. Mund ta porosisni vetëm në faqen zyrtare të internetit me një çmim fiks - Lek 4990. Plotësoni formularin dhe menaxheri ynë do t'ju telefonojë së shpejti, atëherë duhet të konfirmoni porosinë, dhe për 2-3 ditë do të merrni dhe paguani për 2-14 ditë në Tiranë.

Dorëzimi BacteOFF nы Tiranы

Për dorëzimin në Tirane, ju plotësoni një aplikacion në faqen e internetit dhe prisni një telefonatë nga një konsulent - ai do t'ju sigurojë informacion shtesë dhe do t'ju përgjigjet të gjitha pyetjeve tuaja. Dorëzimi i spërkatjes BacteOFF në të gjithë Shqipërinë kryhet brenda pak ditësh nga shërbimet ndërlidhëse (çmimi i dorëzimit varet nga distanca në qytet). Përfaqësuesit zyrtarë të kompanisë punojnë me para në dorëzim, kështu që të gjithë blerësit janë në dispozicion. Ju paguani vetëm pasi të merrni parcelën nga ndërlidhësi ose me postë - pas inspektimit të plotë të saj.

Bleni me 50% zbritje. Kushtet e promovimit janë të kufizuara.

Qytetet e tjera në Shqipëri ku mund të blini BacteOFF

Qytetet në Shqipëri ku mund të blini BacteOFF

Qytetet në Shqipëri

Shqyrtime rreth BacteOFF në Tiranë

 • Enis
  Kohët e fundit, pas kalimit të testeve, u gjet helminthiaza. Unë nuk jetoj vetëm - kam një grua dhe disa fëmijë të vegjël, kështu që ishte jashtëzakonisht e rëndësishme për të zgjidhur problemin sa më shpejt të jetë e mundur. Mjeku kujdestar këshilloi tërheqjen dhe, e dini, më ndihmoi për më pak se një javë - i kalova përsëri testet dhe nuk kishte asgjë. Tani e gjithë familja po përdor këtë llak për parandalim.
  BacteOFF
 • Anila
  Fëmija është në klasën 3 dhe u diagnostikua me krimba gjatë një ekzaminimi mjekësor në shkollë. Ne u përpoqëm të trajtohemi sipas këshillave nga interneti, por kjo nuk na ndihmoi - diarreja, të përzierat, dhimbja e kokës vazhduan. Pastaj një mik këshilloi BacteOFF - shpejt, me besueshmëri, pa efekte anësore. Pas dy javësh trajtimi, ata u kontrolluan përsëri - pa krimba! Unë e rekomandoj atë.
  BacteOFF
 • Mirjeta
  Unë kam një mace në banesën time. E ndjek mirë, rregullisht i jap ilaçe kundër krimbave. Por ata ndaluan së ndihmuari - ata kohët e fundit bënë një test dhe gjetën helminthiazë. Ajo refuzoi ilaçet e mëparshme, pasi ato nuk ndihmonin, kështu që mjeku këshilloi BacteOFF. Me ndihmën e saj, krimbat u hoqën nga macja në një javë e gjysmë. Tani e përdor vetëm këtë mjet.
  BacteOFF
 • Arijan
  Disa muaj më parë, kishte dhimbje barku, diarre, plus trupi ishte dobësuar shumë. Terapisti tha që këto janë simptomat standarde të krimbave dhe sugjeroi një ilaç - BacteOFF. Unë përdora ilaçin për rreth një javë dhe isha shumë i suksesshëm - stomaku filloi të funksiononte normalisht, diarreja ishte zhdukur dhe forca u shfaq. Do ta pi edhe për parandalim.
  BacteOFF
 • Anila
  Unë nuk mbaj kafshë në shtëpi, unë laj mirë frutat dhe perimet para se të ha. Se si i mora krimbat nuk është e qartë. Por fakti mbetet - ju duhet të mjekoni. Kam lexuar për BacteOFF në internet dhe më tërhoqi çmimi. Kam kaluar teste të përsëritura pas 20 ditësh dhe parazitët ishin zhdukur. Unë jam i kënaqur me produktin - përveç një kosto të pranueshme, ka ende një efekt të fortë.
  BacteOFF