Përvoja e përdorimit BacteOFF

Irina nga Tallinn, rishikim i llakut BacteOFF

BacteOFF rishikim i llakut ngaIrina, nga Talini:

Pasi t’i nënshtrohem një kursi tre-mujor të trajtimit me BacteOFF (një ilaç kundër parazitëve), do të doja t'ju tregoja përvojën time të përdorimit të tij dhe të më tregoni se si më ndihmoi në zgjidhjen e këtij problemi të vështirë.

Simptomat e Problemit

Kohë pas kohe fillova të shqetësohesha nga periudha të përzier, të cilat shpesh shoqëroheshin me dhimbje barku që ishin të pazakonta për mua. Me kalimin e kohës, kjo çoi në një shqetësim serioz të traktit gastrointestinal - diarre u zëvendësua nga kapsllëk dhe kështu ishte vazhdimisht për disa muaj. Fillova të ndjehem keq, u shfaq një dobësi e fortë - isha i lodhur edhe nga detyrat e thjeshta të përditshme. Simptoma të tilla, në parim, janë të pazakonta për mua, pasi që në jetë jam një person i gëzuar dhe energjik.

E shtyva shkimin te mjeku për një kohë të gjatë, pasi u përpoqa të justifikoja gjendjen e dhimbshme ose nga depresioni ose stresi, ose nga një ndryshim i motit, stinëve ose diçka tjetër. Kjo vazhdoi deri në momentin kur, si një adoleshente 15-vjeçare, fillova të shfaqesha në një numër të madh. Disa ditë më vonë, një skuqje u shfaq në këmbë, shpinë dhe shpatulla.

Zbulimi i Sëmundjeve

Shkova në zyrën e mjekut dhe më tha të gjitha simptomat - ai më dërgoi për provë. Nuk kishte asnjë kufi për t'u habitur dhe madje për të tronditur kur erdhi një rezultat pozitiv, që konfirmon helminthiazën. Unë jam ende duke u përpjekur të kuptoj se ku mund të isha infektuar - Unë ndjek rregullat e higjienës, unë larë mirë të gjitha produktet, nuk hekuroj qen dhe mace . . Në çdo rast, lindi pyetja: çfarë ilaçi për të përdorur në trajtim?

Përfitimet e BacteOFF

Mjeku pjesëmarrës këshilloi një ilaç të ri për parandalimin e parazitëve në formën e një spreji - BacteOFF. Unë menjëherë thashë se ku mund ta blini dhe si ta përdorni. E porosisja në faqen zyrtare të internetit dhe fillova ta përdorja rregullisht (çdo mbrëmje) pasi të kthehesha nga puna. Paketa përmban udhëzime të hollësishme, këshilla për përdorim dhe dozat e rekomanduara. Hollova llakun në një turi me ujë dhe piva gjysmë ore para darkës.

Pas 10-15 ditëve të para, gjendja shëndetësore u përmirësua ndjeshëm - dhimbjet e kokës dhe dhimbjet e barkut u zhdukën, diarreja nuk shqetësohej më. Forca dhe energjia janë rritur ndjeshëm, humori im është përmirësuar dhe më e rëndësishmja, një skuqje e tmerrshme është zhdukur në të gjithë trupin tim.

Një muaj më vonë, unë bëra përsëri testet dhe kësaj radhe isha i kënaqur me rezultatin - krimbat ishin zhdukur. Me këshillën e një mjeku, unë përdora BacteOFF për disa muaj në mënyrë që më në fund të shpëtoj nga të gjitha produktet e mbeturinave të parazitëve dhe, për të përmirësuar imunitetin dhe për të konsoliduar efektin.

Pas tre muajsh mund të ndaj mendimin tim objektiv - ilaçi është shumë efektiv dhe i besueshëm me një çmim mjaft të ulët. Veçanërisht do të doja të theksoja përbërjen e saj natyrore - vetëm ekstrakte bimore, pa kimikate dhe OMGJ.

Ku të blini BacteOFF

Unë gjeta faqen zyrtare të prodhuesit, e cila u shfaq e para në listë në faqen e kërkesës dhe la një kërkesë atje. Rreth 10 minuta më vonë, një punonjës më thirri, sqaroi emrin e mallrave në porosi dhe adresën e dorëzimit, më tha se sa kohë do të duhej. Paketa arriti për 3 ditë (kam marrë një njoftim në telefonin tim). Gjithçka ishte siç ishte rënë dakord - pa mashtrim dhe mashtrues. Unë nuk e di se çfarë në lidhje me faqet e tjera, por unë rekomandoj që të urdhërojë në burimin zyrtar. Unë ende përdor llak për qëllime profilaktike, nuk ka pasur ankesa.